Pagrindinis

Locus Novus

pagalba Jums įsikuriant

Jūs nusprendėte apsigyventi Kaune arba Kauno rajone? Persikraustymas iš vieno buto, namo, miesto, ar šalies į kitą, nebūtinai turi būti sudėtingas. Aš dirbu tam, kad jūsų pasiruošimas, išsikraustymas, atvykimas į naują vietą ir įsikūrimas Jums nekeltų papildomų rūpesčių.

Pasirūpinsiu visomis detalėmis pagal jūsų poreikius – nuo orientacinio vizito susipažinimui su miestu iki sparčiojo interneto ryšio įjungimo jūsų naujuose namuose – todėl jūs galite mėgautis rezultatais nesukdami galvos kaip tai vyksta.

SUSISIEKTI

Prašome užpildyti kontaktinę formą ir aš su jumis susisieksiu

Ši svetainė yra apsaugota reCAPTCHA. Jai yra taikoma Google "Privatumo politika" ir Paslaugų teikimo sąlygos .

Paslaugos

Imigracija

Pagalba registruojant gyvenamą vietą, dokumentų vertimo paslaugų pasiūlymas, palydimieji apsilankymai valstybinėse įstaigose.

Namai

Būsto paieška, atranka, pasiūlymai, palydimieji vizitai, pagalba pasirašant nuomos sutartį.

Vaikai

Lietuviško ar dvikalbio darželio ar mokyklos pasiūlymai, susitikimų ir pokalbių dėl priėmimo organizavimas. Išlyginamųjų arba pagalbinių užsiėmimų pasiūlymai.

Jeigu Jūsų partneris (-ė) yra užsienietis (-ė)

Supažindinimas su vietine tarptautine bendruomene, kalbos kursų pasiūlymai, pagalba ieškant darbo. Prisijunk prie Facebook’o imigrantų grupės Kaune čia.

Paslaugos patogiai buičiai

Gydytojai, stomatologai, kirpėjai, valymo paslaugos, vaikų auklės ir kitų paslaugų rekomendacijos.

Prieš atsikraustant

Supažindinimas su miestu ir jo  infrastruktūra pagal jūsų poreikius.

Įsikurti

Sporto klubo, ligoninės, grožio salono pasiūlymai. Televizijos, interneto ir telefono ryšio kontraktai laukiantys jūsų parašo. Kitos paslaugos sklandžioms įkurtuvėms.

IŠSIKRAUSTYTI

Pakavimo ir pervežimo paslaugų pasiūlymai, nuomos ir namų paslaugų nutraukimas, valymo paslaugos išsikrausčius, kitos paslaugos pagal poreikį.

Ieva Tikuisyte about imgApie mane

Sveiki, mano vardas Ieva ir man bus malonu padėti Jums įsikurti mano gimtajame Kaune. Aš turiu viešbučių ir turizmo vadybos bakalauro laipsnį įgytą École hôtelière de Lausanne (EHL) Šveicarijoje; Jūs galite tikėtis aukštos kokybės paslaugų, nuoseklios komunikacijos ir dėmesio detalėms visuose Jūsų kraustymosi proceso etapuose.

Lig šiol aš pati krausčiausi jau 12 kartų ir manau, kad tai dar ne pabaiga. Prieš grįždama į Lietuvą 15 metų gyvenau, dirbau ir studijavau Čekijoje,

Šveicarijoje ir Ispanijoje, todėl kraustymasis iš vienos šalies, miesto ar buto į kitą man yra gerai pažįstami organizacine ir emocine prasmėmis.

Aš esu įpratusi klientams sakyti „Taip“, nesvarbu, koks jūsų prašymas – ar ruošiatės pirmam susipažinimui su miestu, ieškote būsto, laukiate kada iš dėžių galėsite išpakuoti savo daiktus, ar ieškote vietinės kepyklėlės Jūsų vaiko gimtadienio tortui, mano tikslas yra padaryti Kauną svetingu ir patogiu Jums.