Privatumo politika

Šioje privatumo politikoje aprašoma, kaip jūsų asmeninė informacija renkama, naudojama ir ja yra dalijamasi apsilankius www.locusnovus.lt (toliau – „Svetainė“).

ASMENINĖ INFORMACIJA KURIĄ MES RENKAME

Jums apsilankius svetainėje, mes automatiškai renkame tam tikrą informaciją apie jūsų naršymo prietaisą, įskaitant informaciją apie jūsų naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos jūsų prietaise įdiegtus slapukus. Be to, jums naršant svetainėje, mes renkame informaciją apie atskirus tinklalapius, kuriuos peržiūrite, kokias svetaines ar paieškos terminai jus atvedė į svetainę, ir informaciją apie tai, kaip jūs sąveikaujate su svetaine. Nė vienas iš šių duomenų nėra susietas su informacija, leidžiančia jus identifikuoti kaip asmenį. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Įrenginio informaciją me renkame naudojant šias technologijas:

   – „Slapukai“ – tai maži tekstiniai failai, turintys unikalų identifikacijos numerį, kurie yra išsaugomi jūsų mobiliajame prietaise ar kompiuteryje. Čia galite rasti mūsų slapukų politiką. Norėdami gauti daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, apsilankykite http://www.allaboutcookies.org.

   – „Žurnalo failai“ stebi Svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, atvedančius / išėjimo puslapius ir datos / laiko spaudus.

   – „Tinklalapio indikatoriai“, „žymės“ ir „pikseliai“ – tai elektroniniai failai, naudojami rinkti informaciją apie tai, kaip jūs naršote Svetainėje.

Be to, kai jūs pateikiate „Susisiekite su mumis“ arba „Gauti pasiūlymą“ formą per svetainę, mes renkame tam tikrą informaciją, įskaitant jūsų vardą, el. pašto adresą ir telefono numerį. Ši informacija vadinama „Kontaktine informacija“.

Šioje privatumo politikoje, kalbėdami apie „Asmens informaciją“ mes turime omenyje Įrenginio informaciją ir Kontaktine informaciją.

KAIP MES NAUDOJAME JŪSŲ ASMENS INFORMACIJĄ?

Susisiekimo informaciją mes renkame tam, kad galėtume bendrauti su Jumis ir atsakyti į Jūsų užklausas.

Įrenginio informaciją mes renkame tam, kad galėtume Jums suteikti geriausią naršymo patirtį svetainėje, tobulinti bei optimizuoti svetainę (pvz., analizuojant informaciją, kaip mūsų klientai naršo ir sąveikauja su svetaine)

JŪSŲ ASMENS INFORMACIJOS DALINIMASIS

Mes dalinamės jūsų asmens informacija su trečiosiomis šalimis tam, kad galėtume ją naudoti tik aukščiau nurodytais tikslais ir būdais. Pavyzdžiui, su jūsų sutikimu mes pasidalinsime dalimi jūsų Kontaktinės informacijos su mūsų paslaugų teikimo partneriais tam, kad galėtume Jums suteikti iš mūsų įsigytas paslaugas. Mes taip pat naudojame „Google Analytics“, kad suprastume, kaip klientai naudojasi Svetaine – kaip „Google“ naudoja jūsų asmens informaciją daugiau galite sužinoti čia: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/. Taip pat šioje nuorodoje galite atsisakyti „Google Analytics“: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mes neparduodame ir kitaip neperduodame jūsų Kontaktinės informacijos jokiai trečiajai šaliai be jūsų išankstinio sutikimo.

Galiausiai, siekdami laikytis įstatymų ir kitų teisės aktų, ar kitaip atsakyti į užklausą, paieškos orderį ar kitą teisėtą prašymą gauti informaciją, mes taip pat galime teikti jūsų asmens informaciją.

NESEKTI

Atkreipkite dėmesį, kad mes nekeičiame mūsų svetainės duomenų rinkimo ir naudojimo praktikos, kai matome naršyklės signalą „Nesekti“ (angl. „do not track“).

JŪSŲ TEISĖS

Jeigu jūs gyvenate Europos Sąjungos teritorijoje, jūs turite teisę susipažinti su jūsų asmens informacija ir paprašyti, kad jūsų asmens informacija būtų ištaisyta, atnaujinta ar ištrinta. Jei norite pasinaudoti šia teise, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kanalais.

Be to, jeigu jūs gyvenate Europos Sąjungos teritorijoje, norime atkreipti jūsų dėmesį, kad me tvarkome jūsų informaciją tam, kad galėtume įvykdyti sutartis su jumis, kaip nurodyta anksčiau, arba kitaip laikytis anksčiau išvardintų teisėtų verslo interesų.

DUOMENŲ KAUPIMAS

Kai jūs susisiekiate su mumis per Svetainę, mes laikysima jūsų Kontaktinę informaciją mūsų įrašuose, nebent ir kol jūs neprašysite ją panaikinti.

PRIVATUMO POLITIKA TIK SVETAINEI

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų internetinei veiklai ir galioja mūsų svetainės lankytojams ir informacijai, kuri yra surinkta svetainėje.  Ši politika netaikoma jokiai informacijai, surinktai kitais kanalais nei ši svetainė.

PATVIRTINIMAS

Naudodamiesi mūsų svetainę, jūs patvirtinate, kad esate susipažinę su mūsų privatumo politika ir sutinkate su jos sąlygomis.

ATNAUJINIMAS

Ši privatumo politika paskutinį kartą buvo atnaujinta: 2019 m. vasario 19 d.

Jei atnaujinsime, taisysime ar kitaip pakeisime mūsų privatumo politiką, šie pakeitimai bus paskelbti čia.

SUSISIEKITE SU MUMIS

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų privatumo politikos praktiką, jeigu turite klausimų, arba jeigu norite pateikti skundą, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@locusnovus.lt.